Lista aktualności Lista aktualności

Noc muzeów 2022

PONOWNY SUKCES „NOCY MUZEÓW” W OEH-P WILCZY SZANIEC NADLEŚNICTWA SROKOWO

    W tym roku Noc Muzeów połączona była z piknikiem „ZDROWO NA LUDOWO” organizowanym wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Kętrzynie.

Miło jest się nam pochwalić, iż frekwencja mimo kapryśnej pogody przerosła nasze oczekiwania. W wydarzeniu udział wzięło 1120 osób, z czego spora część korzystała z bezpłatnego zwiedzania z przewodnikami PTTK i audioprzewodnikami, których użyczyła firma MOVITECH.

    Na tak licznie przybyłych gości, czekało wiele atrakcji. Przy dźwiękach muzyki   w wykonaniu zespołów artystycznych, każdy mógł zapoznać się z umiejętnościami kulinarnymi lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich, a także skosztować produktów ekologicznych „Dobre z lasu”.

    Podczas sobotniej imprezy, Wojskowe Centrum Rekrutacji z Lidzbarka Warmińskiego prowadziło akcję promocyjną „Dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej”, przedstawiając zalety służby w szeregach Wojska Polskiego oraz prezentując nowoczesny sprzęt wojskowy.

     Wydarzenie zebrało wiele pozytywnych komentarzy,  a zwiedzający docenili wkład Lasów Państwowych w ciągły rozwój obiektu.