Lista j. obce

Cennik usług przewodnickich:

Język obcy (angielski, niemiecki, rosyjski , francuski, włoski, litewski):

Grupa do 20 osób – 150 zł,

Grupa 21-40 osób – 180 zł.

Grupa powyżej 40 osób - 230 zł.

 

Czas zwiedzania z przewodnikiem wynosi około 120min.

 

Język angielski 

Zdjęcie

 Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Nr. telefonu

Korowaj Jadwiga

jagoda10@poczta.onet.pl

601 677 202

Michałowski Waldemar

michwal5@wp.pl

604 878 825

 

 

 

Opala Grzegorz

 

gop2@go2

601 507 492

Bogdanowicz-Owad Ewa

ewabo2@wp.pl

889 737 270

Puciato Marcin 

mpuciato@wp.pl 

500 799 154

Język niemiecki 

Zdjęcie

 Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Nr. telefonu

 

Petrusewicz Beata

bele72@wp.pl

512 340 253 

Połubiński Łukasz

info@progrestour.pl

509 330 712

Dziadek Irena

irenadziadek@wp.pl

606 827 755

Matuszczak Zygmunt

matuszczak.z@interia.pl

515 140 828

Krzyszkowska Iwona

 

600 742 163

Zarzecki Jarosław 

jaroslaw.zarzecki@xl.wp 

692 234 395

Zduniak Jan   

jan.zduniak@wp.pl

609 481 371

Język rosyjski 

Zdjęcie

 Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Nr. telefonu

Jasowicz Krzysztofa

kjasowicz@gmail.com 

506 948 706

 

 

Ostrowski Jan

janostrowski1@poczta.onet.pl

601 236 940

 

Petrusewicz Beata

bele72@wp.pl

512 340 253

Grygorczyk Rościsław

 

660 095 983

Język litewski 

Zdjęcie

 Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Nr. telefonu

 

Petrusewicz Beata

 

bele72@wp.pl

512 340 253 

Język francuski 

Zdjęcie

 Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Nr. telefonu

Dziadek Henryk   

henryk.dziadek@wp.pl

606 776 732

Język włoski 

Zdjęcie

 Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Nr. telefonu

Ojdym Kazimiera 

k.ojdym@interia.pl

600 116 633